Czym kierować się przy wyborze szkoły jazdy w Kwidzynie?

Wielu kursantów stoi przed wyborem szkoły jazdy, w której chcieliby przejść szkolenie na prawo jazdy kategorii B w Kwidzynie. Czym zatem powinniśmy się kierować przy wyborze konkretnego ośrodka?

Po pierwsze- zdawalność!

Pierwszym, najważniejszym kryterium przy wyborze szkoły jazdy jest oczywiście zdawalność egzaminów: teoretycznego i praktycznego. I o ile sam egzamin zdają oczywiście kursanci, o tyle przygotowanie kursantów do jego bezproblemowego zaliczenia spoczywa na barkach instruktora prowadzącego. Dlatego też, warto spośród wszystkich ośrodków szkolenia kierowców w Kwidzynie wybrać ten, który w corocznym zestawieniu wypada w rankingach po prostu korzystnie.

 

Upominek od kursantki 🙂

Po drugie- instruktorzy!

Jak są przygotowani do pełnienia tego odpowiedzialnego zawodu? Czym zajmowali się w przeszłości? Jakie mają doświadczenie? To wszystko wpływa na jakość szkolenia i jakości wiedzy, która jest podczas kursu kategorii B przekazywana. Nasi instruktorzy przykładowo, są instruktorami z co najmniej kilkunastoletnim doświadczeniem, a w zasadzie wszyscy z nich byli w przeszłości, a często niemal przez całe życie, zawodowymi kierowcami. Dzięki temu posiadają nie tylko przygotowanie teoretyczne, weryfikowane podczas egzaminów na instruktora, ale przede wszystkim posiadają nieocenioną, wieloletnią praktykę na drogach nie tylko Polski, ale również całej Europy.

Po trzecie- relacja z kursantem, jakość nauczania, atmosfera.

Bardzo istotna podczas całego szkolenia jest bez wątpienia atmosfera kursu- zarówno podczas wykładów, jak i w trakcie jazd. I mimo tego, że praca nad szlifowaniem umiejętności przyszłego kierowcy jest pracą wymagającą skupienia obu stron, warto zadbać o to, żeby spędzić ten czas w jak najlepszej atmosferze. I o tym szkoły jazdy powinny bezwzględnie pamiętać

Po czwarte- opinie!

Warto przed szkoleniem poszukiwać zarówno w Internecie, jak i wśród znajomych i przyjaciół informacji, która szkoła jazdy w Kwidzynie jest ich zdaniem najlepsza. I teoretycznie- ile osób, tyle opinii, istnieją jednak wyraźne trendy wśród popularności szkół jazdy w Kwidzynie. Warto brać to pod uwagę, aby wybrać sprawdzoną od lat, rzetelną markę, która jest obecna na rynku przede wszystkim dzięki opiniom kursantom.  Żadna reklama nie będzie bowiem tak skuteczna, jak właśnie polecenia zadowolonych klientów.

 

Prezent od kursantki 🙂

Czym kierować się przy wyborze szkoły jazdy w Kwidzynie?